شرکت فرآورده هاي صنعتی کیمیا چرب ورامین داراي یکی از بزرگترین پالایشگاه هاي تولید کننده انواع اســـــید هاي چرب مخلوط گیاهی و گلیسیرین میباشد که به صورت سهامی خاص توسط گروهی از متخصصین و کارشناسان داخلی و مدیران مجرب اداره میشود.
ظرفیت تـــولید این مجموعه پالایشگاهی که در سال 1393 تاسیس و در سال 1397 بطور رسمی افتتاح گردید، به میزان 50 تن انواع اسید چرب در روز میباشد. پالایشگاه کیمیا چرب توانسته است با استفاده از مدرن ترین و مجهزترین انواع ماشین آلات و تجهیزات طـراحی و ساخته شده توسط شرکت های معتبر ایرانی و ایتالیایی، جایگاه بسیار محکمی به دلیل تکنولوژی بالا و توانمندی های بالقوه و خدمات تجاری خود در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشد.
محصولات تولیدی این شرکت دارای کیفیتی در حد بالاترین استاندارد های جهانی و قابل رقابت با مـــعروف ترین نمونه های مشابه تولید خارجی است، به نحوی که مصرف کنندگان فرآورده های کــیمیا چرب از مراجعه به بازارهای جهانی بی نیاز گردیده اند؛ به همین دلیل شرکت کیمیا چرب و محصولات آن بین کلیه صنایع ایران و منطقه معروف بوده و همواره تلاش میکند این حــسن شهرت خود را در تمام سطوح حفظ نماید و در آینده خدمات موثرتری را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.